Kontakta oss

Prata säkerhet eller kanske en teknisk fråga?

LåsTeam finns på flera orter i Sverige. Har du några frågor eller funderingar är det bara att kontakta oss. Det kan vara allt ifrån det enkla uppdraget till ett mer omfattande. Inga frågor eller jobb är för små eller stora. Nedan hittar du kontaktuppgifter till ditt närmaste LåsTeam kontor.

kontor och butiker

VÅRA Besöksadresser

Behöver du komma i kontakt med oss eller kanske besöka någon av våra butiker?

BORÅS

Katrinedalsgatan 19
504 51 Borås

Telefon: 033 – 108 408
E-post: boras@lasteam.se

Butik öppettider:
Måndag-Fredag: 07.00-16.00
Helgfria vardagar
Dygnet runt Jour 033-108 408

STOCKHOLM

Fjärde Bassängvägen 19
115 41 Stockholm

Telefon: 08-588 393 30
E-post: stockholm@lasteam.se

Butikens öppettider:
Måndag-Torsdag: 09.00-11.00, 11.30-16.00
Fredag 09.00-11.00, 11.30-15.00
Helgfria vardagar

SKÖVDE

Magasinsgatan 5
549 34 Skövde

Telefon: 0500 – 78 11 29
E-post: skovde@lasteam.se

Öppettider:
Måndag-Fredag: 07.00-16.00
Helgfria vardagar
Kontoret kan emellanåt vara obemannat, kontakta oss gärna för mer information.

GÖTEBORG

Nya Tingstadsgatan 1
422 44 Göteborg

Telefon: 031-94 98 00
E-post: goteborg@lasteam.se

Öppettider:
Måndag-Fredag: 07.00-16.30
Helgfria vardagar.

Butikens öppettider:
08:00-10:00

Våra kontor

Låsteams ledning

Tomas Jansson
Regionschef Borås

T: 033-400 43 85
tomas.jansson@lasteam.se

Pontus Weldeborn
Regionschef Skaraborg

T: 0500-78 11 22
pontus.weldeborn@lasteam.se

Tomas Welin
Regionschef Göteborg

T: 031-94 98 01
tomas.welin@lasteam.se

Niklas Jingbro
Regionschef Stockholm

T: 08-588 393 39
niklas.jingbro@lasteam.se

Klas Ingemarsson
VD

T: 033-400 43 62
klas.ingmarsson@lasteam.se

Björn Djupbäck
Marknad & Försäljningsansvarig

T: 033-400 43 58
bjorn.djupback@lasteam.se

Camilla Mazetti
Kvalitet och Miljöansvarig

T: 033-400 43 76
camilla.mazettik@lasteam.se

Marie Hallin
Ekonomichef

T: 033-400 43 54
marie.hallin@lasteam.se